Lukk
Søk
Søk Meny

Telefon og E-post

Telefon: 55 22 20 20 (8.30 – 15.30 mand.- fred.)

E-post/ administrasjon:

post@detvestnorsketeateret.no

E-post/ billettspørsmål:

publikum@detvestnorsketeateret.no

 

Tilsette

Solrun Toft Iversen

Teatersjef

solrun@detvestnorsketeateret.no 952 95 876
Last ned pressebilete

Evy Fischer

Salsleiar

evy@detvestnorsketeateret.no 911 01 788

Irene Smørdal

Informasjonsleiar

irene@detvestnorsketeateret.no 906 82 920

Solfrid Glesnes

Produksjonsleiar

sol@detvestnorsketeateret.no 915 25 079

Atle Marøen

Direktør

atle@detvestnorsketeateret.no 905 32 006

Eli Versto

Avdelingsleiar teknisk produksjon og drift

eli@detvestnorsketeateret.no 900 10 598

Fabian Den Otter

Teknisk leiar

fabian@detvestnorsketeateret.no 415 06 332

Tina Horrisland Engedal

Prosjektleiar Nynorskbaren/ inspisient (engasjement)

tina@detvestnorsketeateret.no 977 46 504

Maria Therese Overå Mathisen

Barsjef

maria@detvestnorsketeateret.no 977 68 864

Jon Eirik Sira

Lysteknikar

jon@detvestnorsketeateret.no 950 90 456

Britt Koldal

Kostyme/rekvisitør

britt@detvestnorsketeateret.no

Cristiano Mira Lopes

Sceneteknikar

cristiano@detvestnorsketeateret.no 944 01 357

Stig Amdam

Skodespelar/ instruktør, årsengasjement 2019

stig@detvestnorsketeateret.no