Lukk
Søk
Søk Meny

Telefon og E-post

Telefon: 55 22 20 20 (8.30 – 15.30 mand.- fred.)

E-post/ administrasjon:

post@detvestnorsketeateret.no

E-post/ billettspørsmål:

publikum@detvestnorsketeateret.no

 

Tilsette

Solrun Toft Iversen

Teatersjef

Solrun er leiar av teateret og har ansvar for den kunstnarlege profilen og repertoaret. Ho har også ansvar for utviklinga av Det Vestnorske Teateret. Solrun er også tidvis dramaturg og/eller regissør på enkelte av produksjonane ved teateret.

solrun@detvestnorsketeateret.no 952 95 876
Last ned pressebilete

Atle Marøen

Direktør

Atle har øknonomistyring og drift av teateret som sitt hovudansvar. Han er også leiar av byggeprosjektet i Logen og er "bindeleddet" mellom administrasjonen og styret.

atle@detvestnorsketeateret.no 905 32 006
Last ned pressebilete

Evy Fischer

Sals- og marknadssjef

evy@detvestnorsketeateret.no 911 01 788
Last ned pressebilete

Irene Smørdal

Kommunikasjonssjef

irene@detvestnorsketeateret.no 906 82 920
Last ned pressebilete

Solfrid Glesnes

Plansjef

sol@detvestnorsketeateret.no 915 25 079

Eli Versto

Teknisk sjef

eli@detvestnorsketeateret.no 900 10 598

Tina Horrisland Engedal

Prosjektleiar Nynorskbaren/ inspisient

tina@detvestnorsketeateret.no 977 46 504

Jon Eirik Sira

Lysteknikar

jon@detvestnorsketeateret.no 950 90 456

Britt Koldal

Kostyme/rekvisitør

britt@detvestnorsketeateret.no

Cristiano Mira Lopes

Sceneteknikar

cristiano@detvestnorsketeateret.no 944 01 357

Stig Amdam

Skodespelar/ instruktør, årsengasjement 2019 og 2020

stig@detvestnorsketeateret.no

Cem Arapkirlioglu

Lydteknikar

cem@detvestnorsketeateret.no 944 86 523

Stine Svellingen

Inspisient (engasjement)

stine@detvestnorsketeateret.no 936 40 561